Wzmocnienia do okien PCV

Okna to niezbędny element każdego budynku. Dzięki nim do wnętrza wpada naturalne światło oraz możliwy jest dostęp świeżego powietrza. Na okna PCV wbudowane w ściany budynku działa wiele sił, które mogą z czasem powodować odkształcenia oraz uszkodzenia ich konstrukcji. Dlatego wykorzystuje się profile stalowe, jako wzmocnienia do okien. Dzięki nim konstrukcja jest trwała na obciążenia oraz oddziaływanie czynników atmosferycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo kształtowniki używane jako wzmocnienia do okien różnych producentów. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwiło nam opracowanie ponad 200 różnych typów wzmocnień, które nieustannie produkujemy. Pozwala to Państwu na precyzyjne dobranie wzmocnień do danego modelu okna. Ponadto w swojej ofercie mamy profile stalowe do wszystkich systemów obecnych w Polsce.  Dysponujemy czterema profilarkami o łącznej wydajności 2,5 tysiąca ton w zakresie kształtowników giętych na zimno otwartych i szczelinowych.

Nasze możliwości technologiczne

Stale inwestujemy w rozwój technologiczny naszego zakładu oraz w samodoskonalenie się naszej kadry. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szybką realizację zamówienia oraz wydają produkcję łączącą w sobie wysoką jakość produktu finalnego. Dysponujemy parkiem maszynowym, który pozwala wdrożyć do produkcji praktycznie każdy przekrój o wymiarach nieprzekraczających 65x65mm dla przekroju kwadratowego oraz 100×65 dla przekroju prostokątnego z blachy do 2,5 mm. Podczas produkcji każdego ze wzmocnień okiennych ściśle przestrzegamy normy PN-EN 10162:2005 (co zostało potwierdzone cetryfikatem nr 34/05). Wzmocnienia produkujemy z blach ocynkowanych ogniowo w gatunku DX51D+Z wg normy PN-EN 10142+A1. Standardowa powłoka cynku wynosi 200 g/m2. Tolerancje wymiarowe w zakresie grubości ścianki reguluje norma PN-EN10143:1997. Pozostałe wymiary dla wzmocnień wykonywane są w tolerancji +0,-0,5 lub wg indywidualnych wymagań klienta. Wystarczy tylko skontaktować się z naszym działem technicznym i ustalić wszelkie szczegóły indywidualnego zamówienia. Decydując się na współpracę z nami, zyskują Państwo pewność co do najwyższej jakości produkowanych przez nas wzmocnień i profili stalowych.

Jeśli szukają Państwo solidnej firmy z doświadczeniem, która wykonuje wzmocnienia do okien PCV wszystkich dostępnych na runku modeli zgodne z normami bezpieczeństwa oraz z najwyższą starannością, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

9 + 8 =

HYDROSTAL Sp. z o.o.

ul. Ofiar Oświęcimia 78
32-620 Brzeszcze

Budynek Biurowy

ul. Kolejowa 1A
32-620 Brzeszcze

Zakład Produkcyjny II

ul. Ofiar Oświęcimia 51 B
32-620 Brzeszcze
woj. małopolskie

tel. +48 32 21 11 759
fax +48 32 21 09 020

e-mail: hydrostal@hydrostal.pl
https://hydrostal.pl