Ogrodzenia dla zwierząt

Elementy stalowe czy słupki panelowe mogą być wykorzystywane nie tylko do produkcji standardowych ogrodzeń. Z myślą o czworonożnych członkach rodziny, do naszej oferty włączyliśmy produkcję wygodnych kojców dla psów. Proponujemy Państwu kojce dla psów w różnych rozmiarach i kształtach również w tych niestandardowych. Realizujemy projekty na indywidualne zamówienie, aby dopasować je do Państwa potrzeb oraz komfortu czworonogów. Wykonywane przez nas kojce dla psów są w pełni bezpieczne dla zwierząt, a odpowiednio dopasowana wielkość oraz wysokość gwarantuje, że zwierze nie wydostanie się z kojca. Ogrodzenia, które produkujemy mogą z powodzeniem być wykorzystywane w przypadku innych zwierząt. Wystarczy tylko, że przekażą nam Państwo szczegółowe wymagania, a my wykonamy kojec zgodnie z nimi.

Parametry kojców i ogrodzeń

Ogrodzenia panelowe, których jesteśmy producentem, dają ogromne możliwości pod względem rozmiarów i kształtów. Dlatego są wygodnym rozwiązaniem dla zwierząt i ich właścicieli. Panele, które stanowią element składowy ogrodzenia, wykonywane są w standardowej wysokości 1,84m, a długości paneli wynoszą: 1,0m; 1,5m; 2,0m; 3,0m. Każde ogrodzenie wykonane z paneli może posiadać drzwi, karmidło obrotowe oraz okno umożliwiające umieszczenie budy poza kojcem. Możliwości jest naprawdę dużo. Ogrodzenia stanowiące kojec dla zwierzęcia wykonane z paneli dodatkowo wypełnianie są rurkami lub siatką zgrzewaną. Oczywiście każdy element ogrodzenia jest ocynkowany https://hydrostal.pl/ocynkownia/, co gwarantuje długą żywotność w każdych warunkach atmosferycznych bez nieestetycznej korozji. Poszczególne panele ogrodzenia mogą posiadać różne wysokości oraz rozmiary. Można w dowolny sposób kształtować finalny rozmiar, wysokość oraz ułożenie kojca dla psa tak, aby zapewnić mu wygodę, a jednocześnie dopasować kojec do powierzchni wybiegu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kojców dla psów produkowanych na zasadzie ogrodzeń panelowych. Realizujemy zarówno standardowe jak i nietypowe pod względem gabarytów kojce.

Zapraszamy do przeglądnięcia katalogu z naszymi produktami.

Katalog w pdf

15 + 8 =

HYDROSTAL Sp. z o.o.

ul. Ofiar Oświęcimia 78
32-620 Brzeszcze

Budynek Biurowy

ul. Kolejowa 1A
32-620 Brzeszcze

Zakład Produkcyjny II

ul. Ofiar Oświęcimia 51 B
32-620 Brzeszcze
woj. małopolskie

tel. +48 32 21 11 759
fax +48 32 21 09 020

e-mail: hydrostal@hydrostal.pl
https://hydrostal.pl