Słupki ogrodzeniowe

Ogrodzenie to rozwiązanie, które zapewnia poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa. Dzięki niemu można odgrodzić się od sąsiada, czy też ograniczyć poruszanie się po posesji osób niepowołanych. Słupki ogrodzeniowe to podstawa konstrukcji każdego ogrodzenia, bez względu na to, z jakich materiałów jest wykonane oraz jaki kształt posiada. Nasza firma oferuje Państwu słupki okrągłe, kwadratowe, czy prostokątne o różnych kształtach oraz parametrach. Zajmujemy się kompleksową produkcją słupków wykonanych z blach gorącowalcowanych S235JR oraz z blach ocynkowanych w gat. DX51D Z100-Z275 z napylaniem lub bez. Realizujemy zamówienia zarówno dla osób prywatnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm oraz pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia.

Malowanie słupków

Zazwyczaj ogrodzenie jest dopasowywane pod względem stylu oraz kolorystyki do budynku. Dlatego też mając na uwadze różnorodne potrzebny naszych Klientów, poza produkcją słupków ogrodzeniowych, oferujemy Państwu również ich profesjonalne malowanie. Posiadając drugą halę wyposażoną w nowoczesne urządzenia do malowania, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu słupki malowane proszkowo na dowolny kolor z palety kolorów RAL. Najbardziej popularne wymiary to słupek 60×40, jednak niezależnie od wymiarów oraz kształtów wykonamy dla Państwa malowanie proszkowe słupków ogrodzeniowych. Wystarczy do nas zadzwonić i ustalić szczegóły. Dzięki malowaniu proszkowemu słupki zyskują atrakcyjny kolor pasujący do wykończenia budynku na długie lata.

Zapraszamy do kontaktu z nami wszystkich zainteresowanych zakupem słupków ogrodzeniowych, również na indywidualne zamówienie. Oferujemy profesjonalną realizację opartą o najwyższej jakości materiały oraz zaplecze technologiczne.

Zapraszamy do przeglądnięcia katalogu z naszymi produktami.

Katalog w pdf

5 + 1 =

HYDROSTAL Sp. z o.o.

ul. Ofiar Oświęcimia 78
32-620 Brzeszcze

Budynek Biurowy

ul. Kolejowa 1A
32-620 Brzeszcze

Zakład Produkcyjny II

ul. Ofiar Oświęcimia 51 B
32-620 Brzeszcze
woj. małopolskie

tel. +48 32 21 11 759
fax +48 32 21 09 020

e-mail: hydrostal@hydrostal.pl
https://hydrostal.pl