OCYNKOWNIA

Każdy element wykonany z materiałów metalowych narażony jest na korozję i pojawienie się niechcianej rdzy, która wpływa na stan techniczny elementu oraz jego odbiór wizualny. Jednym ze sposobów, aby zapobiec powstaniu rdzy i ochronić elementy metalowe jest cynkowanie ogniowe. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi cynkowania na konstrukcjach stalowych o różnych wymiarach oraz kształtach, takich jak słupki ogrodzeniowe. Nasze zaplecze technologiczne pozwala nam na wykonywanie powłok cynkowych na elementach o wymiarach nawet 6500 x 1400 x 3000 cm oraz o wadze do 5000 kg. W przypadku chęci ocynkowania większych elementów również istnieje taka możliwość. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z naszymi specjalistami i ustalą niezbędne szczegóły.

Rodzajów cynkowania jest wiele, a do najbardziej popularnych należy ocynk galwaniczny i ogniowy. W obu przypadkach proces cynkowania polega na nałożeniu warstwy cynku na element ze stali poprzez zanurzenie go w specjalnym roztworze. Tworząca się w ten sposób powłoka cynkowa, chroni element przed pojawieniem się rdzy. Nasza ocynkownia wyposażona jest w odpowiednie urządzenia umożliwiające cynkowanie zarówno dużych gabarytowo konstrukcji, jak i niewielkich elementów stalowych typu śruby i wkręty. Należy pamiętać, że przed wykonaniem ocynku każdy element musi zostać dokładnie oczyszczony z ewentualnej rdzy, kurzu i zabrudzeń. Dopiero wtedy można przystąpić do cynkowania. W naszym zakładzie mogą Państwo liczyć na kompleksowe usługi. Odpowiednio przygotowujemy elementy do ocynku, a następnie przystępujemy do nakładania powłoki cynkowej.

Jeśli potrzebują Państwo wykonać profesjonalny ocynk na dużych gabarytowo konstrukcjach stalowych oraz tych mniejszych, to zapraszamy do kontaktu z nami!

 

 

14 + 9 =

HYDROSTAL Sp. z o.o.

ul. Ofiar Oświęcimia 78
32-620 Brzeszcze

Budynek Biurowy

ul. Kolejowa 1A
32-620 Brzeszcze

Zakład Produkcyjny II

ul. Ofiar Oświęcimia 51 B
32-620 Brzeszcze
woj. małopolskie

tel. +48 32 21 11 759
fax +48 32 21 09 020

e-mail: hydrostal@hydrostal.pl
https://hydrostal.pl