OCYNKOWNIA – Regulamin

Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej: RODO pragniemy zagwarantować, że Pani / Pana dane osobowe, które znajdują się w naszej bazie (tj. imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres korespondencyjny, PESEL), przetwarzane są zgodnie z przepisami prawa oraz jedynie w takim celu i zakresie, w jakim Pani / Pan wyraziła zgodę.W związku z powyższym, abyśmy mogli przetwarzać Pani / Pana dane osobowe, a w szczególności kontaktować się w dotychczasowym zakresie w celu przedstawienia oferowanych przez nas produktów lub usług uprzejmie prosimy o przesłanie maila zwrotnego zawierającego wskazane poniżej zgody (według Pani / Pana wyboru). Oczywiście udzielone zgody będą mogły być w każdym czasie wycofane (oświadczenia prosimy kierować na adres e-mail: hydrostal@hydrostal.pl. Brak otrzymania Pani / Pana zgód uniemożliwi nam dalszy kontakt w sprawie naszych produktów lub usług.Poniżej znajdują się także informacje dotyczące zasad przetwarzania Pani / Pana danych osobowych.Poniżej znajdują się klauzule zgód, których udzielenie jest konieczne w celu dalszego przetwarzania przez nas Pani / Pana danych:
1) Zgoda na przetwarzania danych w celach marketingowych upoważniająca nas do przechowywaniaPana / Pani danych osobowych w naszej bazie„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydrostal Sp. z o.o. (Ocynkownia Hydrostal) moich danych osobowych (tj. imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres korespondencyjny) w celu marketingu usług lub produktów Ocynkowni Hydrostal”.
2) Abyśmy mogli kontaktować się z Panią / Panem drogą e-mailową, proszę o udzielenie także poniższej zgody:„Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hydrostal sp. z o.o. z siedzibą w Brzeszczach (Ocynkownia Hydrostal) informacji handlowych dotyczących oferowanych przez Ocynkownię Hydrostal usług lub produktów na podany adres e-mail.”
3) Abyśmy mogli kontaktować się z Panią / Panem drogą telefoniczną, proszę o udzielenie także poniższej zgody:„Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hydrostal sp. z o.o. z siedzibą w Brzeszczach (Ocynkownia Hydrostal) informacji handlowych dotyczących oferowanych przez Ocynkownię Hydrostal usług lub produktów drogą telefoniczną na podany przeze mnie numer telefonu.” Jednocześnie informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Hydrostal Sp. z o.o. z siedzibą w Brzeszczach 32-620 ul. Ofiar Oświęcimia 78, e-mail hydrostal@hydrostal.pl (ocynkownia Hydrostal). Podane dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona zgoda, którą można w każdym czasie cofnąć, przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.
W związku z przetwarzaniem przez Ocynkownię Hydrostal Pani / Pana danych osobowych, przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: hydrostal@hydrostal.pl. Jeżeli mimo naszego wsparcia uzna Pani / Pan, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje Pani /Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

 

 

 

Towar przyjmujemy w godzinach 6.00 – 14.00

Telefon kontaktowy:

stacjonarny: +48 32 211 17 59

komórkowy: 601 424 047

mail: waga.ocynkownia@hydrostal.pl

Adres:

ul. Ofiar Oświęcimia 51 B

 

5 + 7 =

HYDROSTAL Sp. z o.o.

ul. Ofiar Oświęcimia 78
32-620 Brzeszcze

Budynek Biurowy

ul. Kolejowa 1A
32-620 Brzeszcze

Zakład Produkcyjny II

ul. Ofiar Oświęcimia 51 B
32-620 Brzeszcze
woj. małopolskie

tel. +48 32 21 11 759
fax +48 32 21 09 020

e-mail: hydrostal@hydrostal.pl
https://hydrostal.pl