Kontakt

HYDROSTAL Sp. z o.o.

ul. Ofiar Oświęcimia 78
32-620 Brzeszcze

Zakład Produkcyjny II
ul. Kolejowa
32-620 Brzeszcze
woj. małopolskie

tel. +48 32 21 11 759
fax +48 32 21 09 020

e-mail: hydrostal@hydrostal.pl
https://www.hydrostal.pl

NIP 549-20-39-788
Regon 357075257
KRS 0000091832
Kapitał Zakładowy:
5 604 500,00 PLN

 

Prezes Zarządu

Zbigniew Gabryś
sekretariat tel. +48 32 21 11 759

Dyrektor Handlowy

Katarzyna Gabryś
tel. kom. +48 693 128 303
e-mail: k.gabrys@hydrostal.pl

DYREKTOR D/S FINANSOWYCH / GŁÓWNY KSIĘGOWY

Renata Szczygieł
tel. +48322111759 w. 32
tel. kom. 725-777-545
e-mail: r.szczygiel@hydrostal.pl

DYREKTOR D/S ADM. - PRACOWNICZYCH

Edyta Grzywa
tel. +48 32 21 11 759 w.30
tel. kom. +48 603 741 397
e-mail: e.grzywa@hydrostal.pl

Specjalista d/s Administracji i Sprzedaży

Katarzyna Sala
tel. +48 32 21 11 759 w.35
e-mail: k.sala@hydrostal.pl

SPECjALISTA d/s fakturowania

Barbara Chowaniec                                                        tel: +48 32 21 11 759 wewn. 33
tel. kom. +48 665 015 207
email: b.chowaniec@hydrostal.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Kinga Gawełek
tel: +48 32 21 11 759 wewn. 34
tel. kom. + 48 601 424 628
e-mail: k.gawelek@hydrostal.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Jessica Contreras Quiñones
tel. kom. + 48725 888 727
email: j.contreras@hydrostal.pl

Specjalista ds. transportu

Rafał Sowa
tel. kom. + 48 885 777 887
e-mail: r.sowa@hydrostal.pl

Kierownik ds. produkcji

Artur Natkaniec
tel. kom. +48 601 938 773
e-mail: a.natkaniec@hydrostal.pl

KONTROLER JAKOŚCI

Grzegorz Wójcicki
tel. kom. +48 601 432 990
email: g.wojcicki@hydrostal.pl

3 + 8 =

HYDROSTAL Sp. z o.o.

ul. Ofiar Oświęcimia 78
32-620 Brzeszcze

Zakład Produkcyjny II

ul. Kolejowa
32-620 Brzeszcze
woj. małopolskie

tel. +48 32 21 11 759
fax +48 32 21 09 020

e-mail: hydrostal@hydrostal.pl
https://www.hydrostal.pl