Pomoc Ukrainie

Dziś do Gminy Brzeszcze przyjechał z Wielkiej Brytanii transport darów dla uchodźców z objętej wojną Ukrainy. Zbiórka została zorganizowana przez Councillor Tom Ryves (West Norfolk, Wielka Brytania) i jest efektem zaangażowania wielu mieszkańców i firm z hrabstwa Norfolk. Dzięki zaangażowaniu firmy Hydrostal Sp z.o.o. dary zostały nieodpłatnie przywiezione do naszej Gminy.
🔵🟡Środki czystości, artykuły higieniczne, odzież, pościel i koce zostaną w przyszłym tygodniu przekazane do gminnego magazynu pomocy humanitarnej w Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzeszczach, a następnie udostępnione dla wszystkich potrzebujących.
🔵🟡 Councillor Tom Ryves 🇬🇧 Hydrostal Sp. z o.o. 🇵🇱 przekazane przez Państwa dary mają ogromną wartość, ponieważ w nich ukryte jest serce i dobroć, a to oprócz gestu materialnego jest wielkim wsparciem dla osób, które w skutek działań wojennych utraciły spokój i poczucie bezpieczeństwa.
To także wymierne wsparcie dla mieszkańców naszej Gminy, którzy bez wahania przyjęli do swoich domów sąsiadów zza wschodniej granicy, nie licząc kosztów długotrwałej pomocy. To czas solidarności i myślenia kategoriami dobra wspólnego.
Tekst zapożyczony z profilu FB Gminy Brzeszcze

7 + 10 =

HYDROSTAL Sp. z o.o.

ul. Ofiar Oświęcimia 78
32-620 Brzeszcze

Budynek Biurowy

ul. Kolejowa 1A
32-620 Brzeszcze

Zakład Produkcyjny II

ul. Ofiar Oświęcimia 51 B
32-620 Brzeszcze
woj. małopolskie

tel. +48 32 21 11 759
fax +48 32 21 09 020

e-mail: hydrostal@hydrostal.pl
https://hydrostal.pl